Informace o zpracování osobních údajů

Společnost Avanso s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje při poskytování a zlepšování našich produktů, posílání upozornění, nabídek a propagace.

Uchovávámé o svých zákaznících následující informace:

Identifikační údaje – jméno, příjmení, které jste nám poskytli při objednání, případně jste je později aktualizovali. Tyto údaje sbíráme v rozsahu nezbytném pro doručení vámi zakoupeného zboží.

Kontaktní údaje – adresa, telefonní číslo a email. Tyto údaje sbíráme v rozsahu nezbytném pro doručení vámi zakoupeného zboží, neboť bez adresy, telefonního čísla a emailu nelze objednávku doručit.

Dodatečné informace – datum nákupu, počet balení, způsob platby.


Za jakým účelem zpracováváme Vaše osobní údaje

Vyřízení objednávky
Pokud si objednáte zboží, vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení vaší objednávky (zaslání objednaného zboží, provedení platby, fakturace či reklamace), a to na základě právního titulu plnění smlouvy. Bez zpracování vašich osobních údajů nebudeme schopni objednávku vyřídit. Pro tyto účely zpracováváme následující osobní údaje: jméno, příjmení, dodací a fakturační adresa, e-mailová adresa.

Marketingová činnost
Osobní údaje našich klientů a uživatelů využíváme za účelem šíření obchodních sdělení, týkajících se pouze našich vlastních produktů. Jedná se vždy o produkty a služby podobné těm, které si již zákazník koupil. Tyto kontakty můžeme pro zasílání použít tehdy, pokud adresát toto využití již v minulosti neodmítl.

Kdo má přístup k Vaším osobním údajům

Ve většině případů zpracováváme vaše údaje pro vlastní účely jako jejich správce. V takovém případě vaše údaje předáváme našim partnerům pro zajištění platby, přepravy a dalších náležitostí vaší objednávky. Údaje také předáváme našim zpracovatelům, kteří je zpracovávají dle našich pokynů.

Většina zpracovatelů má k osobním údajům uchazečů pouze omezený přístup. Žádný další zpracovatel není oprávněn využívat poskytnuté osobní údaje pro své vlastní, marketingové či jakékoliv jiné účely.

Seznam zpracovatelů:
Účetní firma – nutnost předat data kvůli zákonu o účetnictví
Naši přepravní partneři – pro potřeby doručení zboží
Marketingové kanály – Google, Seznam, Facebook  (abychom mohli zůstat v kontaktu)


Vaše další práva

Ve vztahu ke svým osobním údajům máte řadu práv. Jedná se o právo na přístup, opravu, výmaz, omezení zpracování, přenositelnost, vznesení námitky a podání stížnosti.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně zpracování a ochrany vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat e-mailem na adrese: info@avanso.cz